Şehirler Arası Nakliyat..?

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Platformu

Şehirler arası Ev Taşıma Fırmaların Nakliyat Pılatformu n da  kendini daha çok bir Pazar yeri olarak tanımlamaktadır. Ancak evden eve nakliyat platformu olarak bilinmekteyiz. Ayrıca biz diğer evden eve taşıma platformlarından farklı olduğumuzu düşünüyor ve bu doğrultuda sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe Örneğin hem müşterileri hem de taşımacılık firmaları için özel mobil uygulama geliştiren tek platformuz. Ayrıca evden eve taşıma hizmeti ihalelerine en hızlı ve en çok teklif gelen nakliyat platformu Ev Taşıma Fırmaların Nakliyat Pılatformu evdenevenakliyatciler.net’ dir.

Evdenevenakliyatciler.net tam ve ve parsiyel yüklerinizin gidiş veya dönüş sevkiyatı uygun fiyatlara sağlanır.    

 

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.Yenilikçi, yaratıcı ve kuruma güvenen ekibimizle, en ileri teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran, programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

 

Misyonumuz ;

 

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işinizi her seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.

 

Vizyonumuz ;

 

Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak; toplumun, değerlerine ve menfaatlerine çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve üretim ortamı sağlamak; maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.

Diğer önemli farklılığımız sahip olduğumuz müşteri temsilcileri ile müşterimiz bir teklifi onayladığı zaman taşınma süreci bitene kadar destek vermeye devam ediyor olmamızdır. Bu özellik bakımından Türkiye’deki tek nakliyat platformu olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü hizmet alan müşterilerimiz böyle söylüyor. İşte size birkaç örnek:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir