Evden Eve Nakliyat Bilgiler

Evden Eve Nakliyat Bilgiler

Evin küçük bir eve taşınması ve evden eve nakliyat, iki tamamen farklı senaryo oluşturuyor. Evin eve taşınması, ebatlarınızın azaltılmasını ve aşırı eşya için aylık depolama alanına potansiyel olarak yatırım yapmanızı gerektirir. Düz bir Evden Eve Nakliyat elinizde mobilya ve eşyalarla doldurulması gereken daha fazla alan bırakacaktır.

Evden Eve Nakliyat: Küçük Boyutlandırma

Düz hareketli ipotekinizi azaltmak ve tasarruf etmek için ideal bir yoldur. Ayrıca, yeni bir ev için para kazanmak ya da evinizin kurulmasını beklemek için geçici olarak eve taşınmayı seçebilirsiniz. Düz bir evden yaşamak, büyük bir evden daha serin ve ısıtmak için daha ucuz olduğundan faturada tasarruf sağlayacaktır.

Eve bir eve taşınırken küçülürken, artık kullanmadığınız herhangi bir mobilya ve eşyayı boşaltmak iyi bir fırsattır. Artık uyuşmayan veya artık giymediğiniz kıyafetlerden kurtulun. Ayrıca, kırılmış veya tamir edilmesi gereken herhangi bir ürünü dışarı atın.

Bağış için daha büyük mobilyalar vermeyi veya onları kar için kargo dükkanlarında satmayı düşünün. Geçici olarak küçülüyorsanız, artık ihtiyaç duymadığınız öğeleri atmak yerine aşırı eşya için bir depolama birimi kiralamayı düşünün.

Küçülürken, önceden boşa harcamış veya gereksiz eşyalar ve mobilyalar bağışladıysanız, daha küçük hareketli bir kamyon kiralayarak tasarruf edebilirsiniz. Eşyalarınızın büyük bir çoğunluğunu depoda bulunduruyorsanız, bu amaçla daha büyük bir hareketli kamyon kiralamanız gerekecektir.

Bir eve düz taşınmak: Nasıl hazırlanır?

İlk kez evden eve taşınırken, yeni evinizdeki alanı nasıl dolduracağınız konusunda heyecanlı ve endişeli olabilirsiniz. Daha büyük bir alana geçmenin anahtarı, her odayı düzenlemek ve doldurmak için zaman ayırmaktır.

Evi daha geniş bir alana taşırken, bir seferde bir oda ile uğraşarak başlayın. Evinde halihazırda sahip olduğunuz mobilyalara dayanılarak eşyalarınızla birlikte bir yatak odası, oturma alanı, banyo ve mutfak doldurmanız mümkün olacak. Birden çok yatak odası, bir çalışma ve kreş bulunan bir ev satın aldıysanız, o zaman elinizde birkaç boş oda olabilir.

Yeni evinizi doldurmak ve süslemek için kullanılabilecek iki seçenek, az miktarda para kazanmak ve yeni mobilyalar satın almak veya her odanın doldurulması için sevkıyat mağazasında indirimli mobilyalar satın almaktır. Kaliteli mobilyalarla evinizi yavaş yavaş doldurmak, alanınızı beğeninize göre ayarlamanız için size zaman tanıyacak ve önümüzdeki yıllar boyunca sürecek mobilyalara yatırım yapacaktır.

Daha büyük bir eve taşınırken eşyalarınız için küçük bir hareketli kamyon kiralayarak hareketli masraflardan tasarruf edebileceksiniz. Bununla birlikte, satın aldığınız yeni mobilyaları yeni evinize taşımak için bir mobilya kaldırma servisi düşünmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir