Eşya Taşıma Asansörünün Faydaları

Eşya Taşıma Asansörünün Faydaları..?

Eşya taşıma asansörleri en fazla evden eve nakliyat sektöründe kullanılmaktadır. Eşya taşıma işlemini kalite, hassasiyet, hız, iş gücü acısından desteklemesi ve firmayı kar marjını yükseltmesi bu sistemin en büyük faydasıdır. Evden eve nakliyat sektöründen sonra bir çok taşıma işleminde kullanılabilir. Faydalarını genel olarak sıralayacak olur isek;

  • Zaman’dan tasarruf sağlar.
  • İş gücünü artırır
  • Taşıma maliyetini düşürür
  • Standart taşımaya göre daha hassas bir taşıma sağlar
  • Kaliteyi artırır
  • Firma prestijine pozitif yönde katkı sağlar.

Asansör taşımanın faydaları eşyalarınız yıpramadan kolaylıkla taşıma Hizmeti Veren Firmalarımızın elde ettiği birçok referans ile sadece şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunyoruz tüm Türkiye’de tanınmıştır. Evdenevenakliyatciler.net Ev taşıma firmaları buluştıran nakliye portalı’ evden eve taşıma ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde her zaman profesyonelce hareket etmektedir. Profesyonel elemanlarından tutun kaliteli malzemelere kadar hareket eden firmalarımız her zaman kurumsal hizmet sunmayı başarmıştır. firmalarımızın kuruluşunda temel aldığı düşünce, ‘müşteri memnuniyeti her şey den üstündür’ şehirler arası taşımalardan sloganı ile hareket etmiştir.ev taşıma ve Ofis taşıma hizmetleri diğer lojistik hizmetlere göre çok farklı bir alandadır. Çünkü ofis taşıma hizmetleri çok farklı bir hizmet anlayışı ile hareket etmek gerekir. Yoğun olarak mobilya üzerine hizmet sunulan ofis taşımacılığında firmamız bu hizmeti sunmak için her türlü imkanları sağlamaktadır.

Asansörlü Nakliyat raylı sistem Araçları sayesinde eşyalarınızı hızlı, güvenli ve kaliteli taşıma imkanı sunmaktayız.

Teleskopik, otomatik ve hidrolik asansörler imiz ile 15 kata kadar hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda binaların bakım ve tadilat işlerine yönelik Kiralık Asansörler imiz de bulunmakta olup

gerek binaların bakım ve tamirat işlerinde, gerekse Mobilya Taşıması, Klima Montajı gibi işlerde büyük kolaylıklar sağlamaktayız.

Eşyalarınızı güvenilir ellere teslim edin daha önce evlerini taşıdığımız müşterilerimizi referans verebilmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir