En avantajlı teklifi seç

En avantajlı teklifi seç

Ev Taşıma Firmaların Nakliyat Platformu Evdenevenakliyatciler.net  postalında bulunan firmaları avantajların biride Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlaması yapılırken kamyonun gidişte dolu dönüşte boş olacağı varsayılarak dönüş maliyeti de fiyata dâhil edilmektedir. Ev Taşıma Firmaların Nakliyat Platformu n da  iş modelinin gereği olarak her gidişi mutlaka bir dönüş ile eşleştirerek, kamyonların boş dönüş yapmasını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Ev Taşıma Firmaların Nakliyat Platformu n da ‘ın bu yaklaşımı şehirler arası işlerde fiyatların çok daha uygun seviyelere inmesine imken tanımaktadır. Fiyat hesaplama aracımız gidiş-dönüş dolu olması durumunda oluşacak fiyatı da hesaplayarak evini taşıyacak tüketiciyi bu fiyat bakımından avantajlı seçenekten haberdar etmektedir.

Evdenevenakliyatciler.net  Şehirler-arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evdenevenakliyatciler.net  İller arası mesafeler maliyet hesaplamasında önemli oranda hata yapmamıza neden olabilmektedir. Aynı ile başlı iki ilçe arasındaki mesafe 200-500 km kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla ilçeden ilçeye taşınma fiyatı hesaplamak çok daha gerçekçi sonuçlar vermektedir.

Evden eve taşıma firması nasılsa boş dönecek diye ondan imkansız fiyatlarla taşıma yapması beklenmemelidir. Çok ucuz fiyatlarla hizmet talep etmek kaliteden taviz vermek demektir. Unutmamak gerekir ki Türkiye mazot ve benzinin en pahalı olduğu ülkelerin başında gelmektedir. Evden eve nakliyat firmaları tüm eşyalarınızın sorumluluğunu yüklenmektedirler. Elbette bunun bir parasal karşılığı olacaktır.

 

Bu nedenle Evdenevenakliyatciler.net biz nakliyat fiyatlarını hesaplarken tüm bu ihtimalleri göz önüne alarak firmanın dönüş maliyetlerini kapsayan bir fiyat hesapladık. Bu sayfada hesapladığınız Max. Nakliye Fiyatı ile kaliteli bir hizmet alabileceğinizi düşünüyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyatta dönüş dolu olması kaydıyla Min. Nakliye Fiyatını (+-10%) ile taşınmak da mümkündür. Bu fiyatın çok altına yapılan taşımalardan memnuniyet oranının düşmesi kuvvetle muhtemeldir.

 

Bir diğer olasılık ta sizin firmaya iletmediğini her eşya detayı için sizden ekstra ücret istenecek nitekim maliyetler yükselecek ve firmanın istediği seviyeye çıkacaktır. Ancak bu taşınma size stres ve sinir olarak yansıyacaktır.

 

Ev Taşıma Firmaların Evdenevenakliyatciler.net Nakliyat Platformu n da  düzenli olarak evden eve nakliyat istatistikleri tutmaktadır. Bu istatistiklerden elde ettiğimiz veriler ışığında nakliyatta yaşanan sıkıntıları bizzat bu süreci yaşayan insanların tecrübesinden aktarmaktadır. Ev Taşıma Firmaların Nakliyat Platform n da  müşterilerinin bu sıkıntıları yaşamamaları için tüm taşınma sürecini dikkatle takip etmekte ve müşterilerini bu durumlara karşı uyarmakta ve korumaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir