Durular Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkın

Durular Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

Evden eve nakliyat fiyatları kullanıcılar tarafından sıkça aranmaktadır, bu konuda önemli bilgiler vermekte haliyle bizim için gereklilik olmuştur..

Ev taşımasında ilk dikkate alınan konu taşıma fiyatları dır. Verilen fiyatlar arasındaki uçurum kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

Sigortalı Taşımacılık Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özellikle evden eve ve kurumsal taşımacılıkta taşınacak vatandaşlarımızın firmalara ilk olarak sorduğu soru olan sigortalı taşıma konusunu ele almamız iyi olacak.

Öncelikle sigorta kapsamları konusuna değinelim. Genel olarak sigorta şirketleri nakliyat sigortalarını 3 grup altında toplamaktadırlar.

* Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.

* Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.

* Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.

evdenevenakliyatciler.net kayıtlı firmalarımız ka 3 yetki belgelerine sahip firmalardır

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, kurum taşımacılığı kısacası her türlü nakliyat hizmeti devletimiz tarafından kurumsallaştırılmıştır. Taşımacılık belgelerine sahip firmalar yalnızca yasal olarak hizmet vermektedir. Taşımacılık belgelerine sahip olamayan şahıslar yapılan düzenlemelere göre yasa dışı hizmet vermiş olacaktır.

2005 ve 2006 yılları arasında devletimizce onaylanan yasada üç farklı taşımacılık belgesi oluşturuldu. K1, K2 ve K3 taşımacılık belgeleri ile firmalar taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirebilecektir. Her taşımacılık belgesinin farklı bir yetkisi bulunmaktadır. K1 yetki belgesi ile şahıslar ülkemizde ticari amaçlı taşımacılık hizmeti verebilmektedir. K2 yetki belgesine sahip olan firmalar ya da şahıslar ülke genelinde hiç bir ticari gaye gütmeden sadece kendi taşımacılık işlerini gerçekleştirebilirler.

evdenevenakliyatciler.net kayıtlı firmalarımız ka 3 yetki belgelerine sahip firmalardır nakliyatında sahip olduğu K3 yetki belgesi ile her türlü evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve kurum taşımacılığı gerçekleştirilebilir. Taşımacılık belgeleri bir firmanın ciddiyetini ortaya koyan somut belgedir.

Bu belgelere sahip olamayan kuruluşlar kesinlikle taşıdıkları eşya için güvence veremezler. kayıtlı firmalarımız ka 3 yetki belgelerine sahip firmalardır taşımacılık belgeleri konusunda hassas davranmaktadır. Sektörümüzün kurumsallaştırılmasından itibaren k1, k2, k3 belgelerini almaya hak kazanmış bir firmayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir